LT | RU
LT:
RU:
AU:

DUK

Kokios mano galimybės dalyvauti programoje? Ar aš tinkamas?

Nuo ko pradėti kai apsisprendžiau vykti?

Ar man reikia vizos norint vykti į Australiją?

Skaityti daugiau >
 

TURIZMAS AUSTRALIJOJE

Australija yra viena tų vietų, kurias tikrai verta aplankyti planuojant savo kelionę aplink pasaulį. Persikėlimas į šią šalį gali būti pilnas neįtikėtinų nuotykių, taip pat tai puiki alternatyva tiems, kurie nori, bet negali važiuoti į Kanadą ar JAV. 

Priešingai nuo siūlomų programų Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) ir Kanadoje, kelionė į Australiją yra daug lengvesnė.

Šiuo metu lietuviams nekyla problemų gaunant vizas į Australiją. Asmenims, pageidaujantiems aplankyti Australiją ir norintiems pabūti ten ilgiau (kelis mėnesius ar metus), norintiems kad  būtų leidžiama dirbti ir kad už uždirbtus pinigus galėtų save išlaikyti, dažniausiai nusprendžia prašyti Australijos studento vizos. Šiuo atveju yra labai populiari kelionės programa yra „Study & Work“ (mokslo ir naujų darbo vietų). Norint gauti studento vizą keliama viena sąlyga -  reikia užsisakyti mokslus Australijoje (pvz., kalbų kursus ir specializuotą mokymą) 
Mes dirbam su daugiau nei  300 mokymo įstaigų  Australijoje, mes suteikiam paramą ir pagalbą visiems programos dalyviams per visą programos "Mokslas ir Darbas Australijoje“ (Study and Work Australia) laikotarpį. Tiems, kurie nori likti ilgiau, ar likti visam laikui, mes siūlome visapusišką paramą vizoms gauti. Mūsų teikiamos paslaugos Australijoje yra  labai aukštos kokybės.


 

Mūsų biurai

UAB „Ismira Group“
Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2405444
Tel.: +370 6 8330955
E-mail: migration@ismira.lt
Skype: migration-ismira

 

UAB „Ismira“
Turgaus g. 29-1, LT-91249 Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 46 345009
Tel/fax.: +370 46 345621

 

ĮVYKIAI

 

Grupės nariai