LT | RU
LT:
RU:
AU:

Sportas

CAPOEIRA - FITNESAS - MASAŽAS

CAPOEIRA

Capoeira tai unikali Brazilijos meno forma, kuri sujungia kovos menus, muziką ir akrobatiką. Ji atsirado 1500 m. pradžioje, Brazilijoje. Capoeira atsirado iš Afrikos žmonių, kurie buvo atvežti į Braziliją darbui plantacijose, priespaudos ir vergijos. Po daugelio metų, vergai apgavo savo engėjus, priversdami juos patikėti, kad Capoeira yra šokis, kai tuo tarpu jie treniravosi kovai – jų laisvės kovai.

 

Daugybė įrašų, duomenų apie Capoeira pradžią yra sunaikinti po vergijos panaikinimo Brazilijoje, o juose užfiksuotos Capoeira tradicijos, jos atsiradimo filosofija, mokymai buvo prarasti  verčiant iš lūpų į lūpas. Mokydamiesi Caopeira ICC (International College of Capoeira) busite užtikrinti, kad žinios ir jos pagrindai yra išsaugoti ir jūs būsite mokomi aukščiausiame lygyje išlaikant moderniosios Capoeira pagrindus ir tęsiant tradicines ir moderniosios Capoeira žinias.

 

ICC moko Capoeira studijuojant sporto (trenerio) kursuose ir gaunant II, III ir IV sertifikatus. Kiekvienam sertifikatui gauti 50 procentų studijų sudaro medžiaga apie sporto trenerio darbą. Kita pusė studijų medžiagos skirta Capoeira mokymui.


SIŪLOMI KURSAI:

 - Sportininko sertifikatas II. Studijų trukmė apie 5 mėnesiai;

 - Sportininko sertifikatas III. Studijų trukmė apie 12 mėnesių;

 - Sportininko sertifikatas IV. Studijų trukmė apie 17 mėnesių.


KARJEROS GALIMYBĖS:

- Asmeninis treneris;

- Sporto treneris;

- Gimnastikos instruktorius;

- Sporto renginių organizatorius;

- Arbitras/teisėjas.FITNESAS

Fitneso programa suteikia žinių apie treniruotes ir mažoms grupėms ir individualiai organizuojamiems užsiėmimams, kurių dėka kiekvienas gali pasiekti pageidaujamo rezultato. Organizuojamos pamokos yra linksmos ir dinamiškos. Jums patiks teoriniai užsiėmimai bei nuolatinės treniruotės, vykstančios įstaigos sporto salėje arba parke.

Programa skirta išugdyti  studentų įgudžius, suteikti jiems žinias bei paruošti darbui fitneso salėje bei tapti asmeniniais treneriais. Po studijų galėsite organizuoti savo asmeninį trenerio verslą arba sėkmingai tapti didelės organizacijos, tokios kaip sporto salės ar fitneso centrai, nariu.


MASAŽAS

Masažas – terapija, kuri kūną gydo holistiškai. Terapeuto tikslas yra panaikinti fizinį diskomfortą ir grąžinti kūnui jo pirmines funkcijas.

Studentai po kursų taps kvalifikuotais masažistais terapeutais. Išmoksite padėti klientui manipuliuodami jų raumeniniais audiniais suaktyvinant kraujotaką bei sumažinant įtampą. Šių veiksmų tikslas gydomasis, atstato bei kuria sveikatos ir bendros organizmo gerovės pojūčius.

Programos metu didžiausias dėmesys skiriamas rankų darbo įgudžiams lavinti. Studentai mokysis masažo technologijų ir patys jas taikys daugelyje pamokų. Be praktinių užduočių studentai bus mokomi teorijos žmogaus anatomijos bei klinikos valdymo įgudžių.


SIŪLOMI KURSAI:

 - Fitneso sertifikatas III. Studijų trukmė apie 6 mėnesius;

 - Fitneso sertifikatas IV. Studijų trukmė apie 12 mėnesių;

 - Fitneso sertifikatas III ir IV. Studijų trukmė apie 18 mėnsių;

 - Masažisto sertifikatas IV. Studijų trukmė apie 6 mėnesius

 - Atstatomojo masažo diplomas. Studijų trukmė apie 12 mėnesių;

 - Masažisto sertifikatas IV ir diplomas. Studijų trukmė apie 18 mėnesių.


KARJEROS GALIMYBĖS:

- Asmeninis treneris;

- Sporto treneris;

- Sporto instruktorius;

- Sporto renginių organizatorius;

- Arbitras/teisėjas;

- Masažistas terapeutas.

 

Mūsų biurai

UAB „Ismira Group“
Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2405444
Tel.: +370 6 8330955
E-mail: migration@ismira.lt
Skype: migration-ismira

 

UAB „Ismira“
Turgaus g. 29-1, LT-91249 Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 46 345009
Tel/fax.: +370 46 345621

 

ĮVYKIAI

 

Grupės nariai