LT | RU
LT:
RU:
AU:

DUK

Kokios mano galimybės dalyvauti programoje? Ar aš tinkamas?

Nuo ko pradėti kai apsisprendžiau vykti?

Ar man reikia vizos norint vykti į Australiją?

Skaityti daugiau >
 

Karolis

Sidnėjuje galima sutikti žmonių iš viso pasaulio. Žinoma dominuoja žmonės iš Azijos, nes jų daugiausia. Čia išmoksti, kad nesvarbu iš kur atvyko žmogus, kokios jis spalvos ar kokia jo religija. Visi čia atvyko ieškodami geresnio gyvenimo arba svajonių išsipildymo. Sunku yra tik viena - suprasti skirtingus akcentus.
Kadangi Sidnėjuje galima sutikti žmonių iš viso pasaulio, tai ir maisto gali paragauti taip pat iš viso pasaulio.
Dėl visų naujovių nerandu laiko maisto gamybai, o gal ir dėl to kad pasirinkimas aplinkui didelis ir kainos nėra tokios didelės. Planuoju ateityje išbandyti daugybe skirtingų virtuvių ir aprašyti kiekvienos virtuvės ypatumus.
Ieškant darbo,
pirmas dalykas yra teisingo CV sukūrimas. Čia jis vadinas ne CV, o reziumė. Trumpas savo gyvenimo, savo sugebėjimų aprašymas ir darbo istorija (ji tikriausiai mažiausiai domina). Išdalinus 5 CV po restoranus, nusprendžiau užsukti į netoli namų esančią automobilių plovyklą, kur jie iškart pasiūlė ateit kitą dieną pasimokyt kaip plaut ir pradėt dirbt. Sekančią dieną porą valandų pasimokius įgijau langų plovėjo specialybę ir gavau darbą už 15 AUD per valandą. Manau pati pradžia nėra bloga. Esu vienas iš Europos tarp indų ir kinų.
Mieste pirmą kartą gyvenime mačiau traukinus važinėjančius ant bėgio priklijuoto prie namo. Keistai atrodo, kai tu sėdi kavinėje ir virš tavo galvos pravažiuoja toks traukinukas. Pasijunti kaip kokiam fantastiniam filme.
Laikas čia eina labai greitai, viskas keičias, viskas nauja. Džiaugiuos kad galiu tobulinti anglų kalbą gyvendamas su žmonėmis iš kitų šalių.


 

Mūsų biurai

UAB „Ismira Group“
Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2405444
Tel.: +370 6 8330955
E-mail: migration@ismira.lt
Skype: migration-ismira

 

UAB „Ismira“
Turgaus g. 29-1, LT-91249 Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 46 345009
Tel/fax.: +370 46 345621

 

ĮVYKIAI

 

Grupės nariai