LT | RU
LT:
RU:
AU:

DUK

Kokios mano galimybės dalyvauti programoje? Ar aš tinkamas?

Nuo ko pradėti kai apsisprendžiau vykti?

Ar man reikia vizos norint vykti į Australiją?

Skaityti daugiau >
 

Jonas Butnorius


Draugo pakalbintas pradėjau domėtis išvykimo galimybėmis ir sąlygomis į "amžinos vasaros" šalį - Australiją. "Pagooglinus" internete pavyyko rasti informacijos lietuvių kalba apie bendras programas, apimančias studijas ir darbą šioje šalyje. Susisiekus su kontaktiniais asmenimis viskas buvo sutvarkyta labai greitai ir sklandžiai, be jokių nenumatytu mokesčių ar atsitiktinumu. Tereikėjo susimokėti už kelis menesius studijų (mano atveju anglu kalbos) ir viza buvo patvirtinta, net 3 metams. Beliko nusipirkti bilietą ir susikrovus į lagaminą vasarinius rūbus kelti sparnus laimės ieškoti.
Atvykus į Australiją, oro uoste pasitiko “Studijos Australijoje” atstovas, padėjo sutvarkyti visus būtiniausius reikalus, t.y. banko saskaitą, įvairius draudimus ir reikalingus dokumentus įsidarbinimui.
Veliau viskas priklausė tik nuo manęs paties, nutariau bandyti įsidarbinti aptarnavimo sferoje, kas atrodė lengviausiai prieinama, bei padėtų patobulinti anglų kalbą. Darbą pavyko rasti gana greitai, nes tokio jų stygiaus, kaip dabar Lietuvoje čia tikrai nėra ir tikriausiai niekada nebus.
Susiklosčius palankioms aplinkybėms per gana trumpą laiką pavyko įgauti darbdavio pasitikėjimą ir būti paaukštintam pareigose, tad galiu drąsiai sakyti, kad Australija yra galimybių šalis. Viskas priklauso nuo Tavęs paties.


 

Mūsų biurai

UAB „Ismira Group“
Gelvonų g. 2, LT-07149 Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 5 2405444
Tel.: +370 6 8330955
E-mail: migration@ismira.lt
Skype: migration-ismira

 

UAB „Ismira“
Turgaus g. 29-1, LT-91249 Klaipėda, Lietuva
Tel.: +370 46 345009
Tel/fax.: +370 46 345621

 

ĮVYKIAI

 

Grupės nariai